Inline hokeja halle Dzelzavas ielā 120C

Durvis ir vērusi pirmā Baltijā Inline hokeja halle iekštelpās, kas atrodas Rīgas Industriālajā Parkā. Sporta halles segums ir speciāli paredzēts Inline hokejam, kā arī daudziem citiem sporta veidiem un aktivitātēm – florbolam, basketbolam, mini futbolam, rokasbumbai un fitnesa grupu treniņiem. Ēka ir būvēta izmantojot kvalitatīvus un augstus energoefektivitātes materiālus, kas nodrošina zemas komunālo patēriņu izmaksas un telpu lietotājiem nodrošina veselīgu un patīkamu iekštelpu klimatu. Ja meklē telpu sporta aktivitātēm, seko līdzi jaunumiem!

Energoefektīva ēka Dzelzavas ielā 120Z

Rīgas Industriālajā Parkā atrodas energoefektīva biroju ēka, kas nodota ekspluatācijā 2012. gada rudenī. Tā ir viena no pirmajām sabiedriskajām celtnēm Latvijā, kurā izmantoti risinājumi, materiāli un tehnoloģijas, kas nodrošina zemu enerģijas patēriņu tās ekspluatācijas laikā.
Latvijas Architektūras 2012. gada februāra/marta numurs
Latvijas būvniecība 2012.gada maija/jūnija numurs

Slokas iela 31

Īpašums atrodas vienā no skaistākajiem un zaļākajiem Rīgas rajoniem - Āgenskalnā. 1908. gadā uzceltais četru stāvu nams ir arhitektūras piemineklis, kas veidots tolaik izplatītā jūgendstila formās pēc ievērojamā arhitekta Konstantīna Pēkšēna projekta. Lai arī sākotnēji būvēts kā dzīvojamais nams, tas vēlāk izmantots kā administratīva ēka. Pārbūves darbi pabeigti 2018. gadā, izveidojot modernu un energoefektīvu ēku, bet tajā pašā laikā cienot un saglabājot vēsturiskās un arhitektoniskās vērtības.
Publikācija par Slokas 31 laikrakstā Latvijas arhitektūra
Publikācija par Slokas 31 laikrakstā Latvijas būvniecība

Smiļģa iela 9

Ēka rekonstruēta, ievērojot augstas energoefektivitātes prasības un izmantojot augstvērtīgus materiālus, bet tajā pat laikā saglabājot tās vēsturisko fasādi un senatnīgo kolorītu.
Publikācija Žurnālā Latvijas Arhitektūra par mūsu projektu Smiļģa ielā
Publikācija par mūsu projektu Smiļģa 9 laikrakstā Latvijas arhitektūra