Inline hokeja halle Dzelzavas ielā 120C

Uzsākts jauns projekts Rīgas Industriālajā Parkā – Inline treniņu halles būvniecība! Šī būs Baltijā pirmā Inline hokeja halle iekštelpās. Sporta halles segums būs speciāli paredzēts Inline hokejam, kā arī daudziem citiem sporta veidiem un aktivitātēm – florbolam, basketbolam, mini futbolam, rokasbumbai, fitnesa grupu treniņie. Ēka tiek būvēta izmantojot kvalitatīvus un augstus energoefektivitātes materiālus, kas nodrošinās zemas komunālo patēriņu izmaksas un telpu lietotājiem nodrošinās veselīgu un patīkamu iekštelpu klimatu. Būvniecību paredzēts pabeigt 2021. gada rudenī. Ja meklē telpu sporta aktivitātēm, seko līdzi jaunumiem - https://ihalle.lv

Energoefektīva ēka Dzelzavas ielā 120Z

Rīgas Industriālajā Parkā atrodas energoefektīva biroju ēka, kas nodota ekspluatācijā 2012. gada rudenī. Tā ir viena no pirmajām sabiedriskajām celtnēm Latvijā, kurā izmantoti risinājumi, materiāli un tehnoloģijas, kas nodrošina zemu enerģijas patēriņu tās ekspluatācijas laikā. Plašāka informācija par ēkas būvniecībā izmantotajām tehnoloģijām aprakstīta Latvijas Architektūras 2012. gada februāra/marta numurā, kā arī žurnāla Latvijas būvniecība 2012.gada maija/jūnija numurā.

Slokas iela 31

Īpašums atrodas vienā no skaistākajiem un zaļākajiem Rīgas rajoniem - Āgenskalnā. 1908. gadā uzceltais četru stāvu nams ir arhitektūras piemineklis, kas veidots tolaik izplatītā jūgendstila formās pēc ievērojamā arhitekta Konstantīna Pēkšēna projekta. Lai arī sākotnēji būvēts kā dzīvojamais nams, tas vēlāk izmantots kā administratīva ēka. Pārbūves darbi pabeigti 2018. gadā, izveidojot modernu un energoefektīvu ēku, bet tajā pašā laikā cienot un saglabājot vēsturiskās un arhitektoniskās vērtības.

Smiļģa iela 9

Ēka rekonstruēta, ievērojot augstas energoefektivitātes prasības un izmantojot augstvērtīgus materiālus, bet tajā pat laikā saglabājot tās vēsturisko fasādi un senatnīgo kolorītu.