Energoefektīva ēka Dzelzavas ielā 120Z

Rīgas Industriālajā Parkā atrodas energoefektīva biroju ēka, kas nodota ekspluatācijā 2012. gada rudenī. Tā ir viena no pirmajām sabiedriskajām celtnēm Latvijā, kurā izmantoti risinājumi, materiāli un tehnoloģijas, kas nodrošina zemu enerģijas patēriņu tās ekspluatācijas laikā. Plašāka informācija par ēkas būvniecībā izmantotajām tehnoloģijām aprakstīta Latvijas Architektūras 2012. gada februāra/marta numurā, kā arī žurnāla Latvijas būvniecība 2012.gada maija/jūnija numurā.

Slokas iela 31

Īpašums atrodas vienā no skaistākajiem un zaļākajiem Rīgas rajoniem - Āgenskalnā. 1908. gadā uzceltais četru stāvu nams ir arhitektūras piemineklis, kas veidots tolaik izplatītā jūgendstila formās pēc ievērojamā arhitekta Konstantīna Pēkšēna projekta. Lai arī sākotnēji būvēts kā dzīvojamais nams, tas vēlāk izmantots kā administratīva ēka. Pārbūves darbi pabeigti 2018. gadā, izveidojot modernu un energoefektīvu ēku, bet tajā pašā laikā cienot un saglabājot vēsturiskās un arhitektoniskās vērtības.

Smiļģa iela 9

Ēka rekonstruēta, ievērojot augstas energoefektivitātes prasības un izmantojot augstvērtīgus materiālus, bet tajā pat laikā saglabājot tās vēsturisko fasādi un senatnīgo kolorītu.